DEKUPE VE RETOUCH

DEKUPE VE RETOUCH Katalog çalışmaları ya da farklı amaçlar için çekilmiş olan fotoğrafla üzerinde bir takım düzeltme işlemleri yapılmaktadır. Bu düzeltme işlemlerinin tamamına retouch işlemleri denilmektedir. Retouch hizmeti veren bir kuruluş olarak, uzmanlarımız, resimde görülen, cilt lekelerini, çeşitli izleri, resmin doğal yapısını bozmadan temizliyorlar. Bu tekniğimizi, tüm fotoğraflar üzerinde yaparak, daha net ve düzgün görüntülerin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. retouch işlemlerini fotoğraf üzerinde yapılacak olan renk ya da görüntü düzeltme işlerinde kullanıyoruz. Bu işlemleri yapabilmek için profesyonel yazılımlar kullanıyor ve uzmanlarımız tarafından yapılmasını sağlıyoruz.

Retouch Önemli Midir?

RETOUCH
RETOUCH

Fotoğraflar kullanıldıkları yerde her zaman ilgi çekici olmuştur. Fotoğrafların ilgi çekici olmasını sağlayan ise doğru retouch işlemlerinin yapılmış olmasıdır ve bu fotoğrafa her zaman değer katacaktır. Bu açıdan değerlendirme yapıldığında, her fotoğraf için retouch her zaman önemlidir. Rütuş olarak tanımlanan bu işlemler, amatörce yapıldığında fotoğrafın doğallığına zarar verilebilmektedir. Bizler kaliteli hizmetlerimiz için rütuş fiyatları seçeneklerini uygun seviyede tutmaya çalışıyoruz. Çalışmalarımızı yaparken, cilt üzerindeki izleri, yüz hatlarında değişiklik olmayacak şekilde siliyoruz.

Retouch İşleminin Avantajları

Rütuş hizmeti veren bir kuruluş olarak her zaman kaliteli hizmet vermeye çalışmaktayız. Retouch işlemlerinin fotoğrafa sağlayacağı tüm avantajları planlıyor ve görsellik özelliğinin ön plana çıkmasını sağlıyoruz. Hazırlanacak olan bir albüm ya da katalog çalışmalarında, insanlar en çok resimlere odaklanmaktadır. Fotoğrafların kalitesi, yapılan çalışmayı daha ön plana çıkartacaktır. Bunun için retouch işlemlerinin avantajları her zaman daha fazladır. Retouch işlemi uygulanmış bir fotoğraf, kusursuz bir görüntüye sahiptir.

Rütuşlu Dekupe Hizmeti Veriyor Musunuz?

DEKUPE

Çeşitli ortamlarda çekilmiş olan fotoğraflar için kullanılacağı yere göre arka plan temizlemesi yani rütuşlu dekupe işlemlerini yapıyoruz. Müşterilerimiz taleplerine göre resimlere istenilen oranda rütuş ve rütuşlu dekupe çalışmalarını, en iyi yazılımlarımız ve uzmanlarımız ile yapıyoruz. Dekupe çalışmalarında, farklı ışık yansımaları uygulayarak, fotoğraftaki ürünün daha ön plana çıkmasını sağlıyoruz. Her türlü fotoğraflarınız için retouch ve dekupe hizmetlerini güvenli ve kaliteli bir şekilde veriyoruz.

Retouch Fiyatları Nasıl Belirlenir

Retouch işlemleri profesyonellik isteyen işlemlerdir. Retouch fiyatları yapılacak olan işin miktarı, rütuş ve dekupe işlemlerine göre belirlenmektedir. Fotoğraf üzerinde yapılacak olan çalışma ve yapılacak düzenlemelere göre fiyatlar belirlenmektedir. Uzmanlarımız, sadece rütuş için farklı fiyat, rütuş, renk ayarlaması ve dekupe çalışmaları için farklı fiyat seçenekleri sunmaktadır. Bu işlemler için kullanılacak olan program türü de fiyatı etkileyen unsurlardan birisidir. İnstagram Hesabımızı takip edebilirsiniz.