Web Tasarım Hizmet Aşamalarımız

Web Tasarım Hizmet Aşamalarımız
Web Tasarım Hizmet Aşamalarımız

Web Tasarım Hizmet Aşamalarımız Web sitesi projelerinde öncelikle ihtiyaçlar doğrultusunda hedef belirtilmeli, hedef tanımlanmalı ve bu hedefe göre bir kitle belirlenmelidir. Hedef müşteri araştırmasında, yapılacak web sitesi, marka imajını geliştirmekte önemli bir etken oluşturmaktadır.

Başlangıç

Centos Bilişim, firma tanıtımınız için kullanışlı bir web sayfasına ihtiyaç duyduğunuzda başvuracağınız ilk adrestir. Tasarımcı olarak en önemli görevimiz firmanızı en iyi şekilde tanıyıp ihtiyaçlar doğrultusunda en etkin tasarımı oluşturmak ve bunu uygulamaya sunmaktır.Centos Bilişim’da bu süreçte öncelikle web sitesi ihtiyaçlarınız tespit edilerek verileriniz doğrultusunda proje iş planı oluşturulur ve web sitesi projenizin muhtevasına göre teklif metni hazırlanır. Teklif onayı ile; Centos Bilişim-Müşteri arasında web tasarım ve hizmet sözleşmesi imza edilirek, Internet-Medya dünyasındaki Centos Bilişim-MÜŞTERİ partnerlik ilişkisi başlamış olur.Centos Bilişim; müşteri için planlanan web sitesinde; güncel web tasarım trendlerini takip ederek, amaca uygun, benzersiz ve özgün çalışmalar yaparak müşterinin beğenisini kazanmayı amaçlar. Müşteriyle uyumlu şekilde çalışacak süreçler geliştirir ve aynı bakış açısıyla aynı adımları atmaya çalışan bir politika izler. Uzmanlığını müşteriye aktarır ve müşteri talebi ile birlikte en uygun çözümleri bir araya getirir.

Görsel Tasarımı Oluşturma

Bir web sitesinin temel gündemi, mesajınızın tam anlamıyla algılanmasını sağlamak aynı zamanda site ziyaretçilerinin dikkatini ve beğenisini toplamaktır. Bu amaç doğrultusunda tasarım yapılacak sektör hakkında bilgi toplanmalıdır. Bunun yanı sıra hizmet bilgileri, diğer sitelerden farklılığı, çalışma profilini tanımlamak, ziyaret sıklığını arttırmak gibi bilgilerde yer almaktadır. Web sitesi tasarımında Centos Bilişim’daki Müşteri Merkezli Hizmet Anlayışı’nın temelindeki üretilen tüm ürün ve hizmetlerin özelliklerine göre dizayn edilmesi ile şirket imajının en iyi şekilde sağlanması tasarlanır. Bu doğrultuda ilk temel konu “Kurumsal Bütünlük”tür. Web siteleri bütünlük ve içerik olarak hızlı açılmalıdır. Hedef ziyaretçi için algılanması kolay, anlaşılabilir ve doğru yönlendirmelere sahip olmalıdır.  Temel fikir açık ve yalın sunulurken firmayı en etkin şekilde yansıtmalıdır. Tüm görselleri ve ürünleri ile iyi anlaşılmalı ve yeterli bilgiyi bünyesinde barındırmalıdır.Centos Bilişim-MÜŞTERİ anlaştıktan sonra, görsel tasarımın anasayfa ve alt sayfalarının sunumunda; mail, telefon ya da yüzyüze iletişim seçeneklerinden birisini kullanır. Bu iletişimle müşteri web sitesi proje tasarımının Demo Linkler’i sunulur. Müşterinin; yorum, öneri ve eleştirileri Centos Bilişim’un web tasarım gücüyle birleştirilerek beğeni odaklı çalışmaların  tamamlanması amaçlanır.

Kod Yapısı Veri Girişi

Site, kullanıcısı açısından hızlı ve sorunsuz olmayı amaçlamalıdır. Bunun devamında anlaşılması ve erişimi kolay olmalıdır. Web sitesinde beklenti ve ihtiyaçlar doğrultusunda kod yapısına karar veriyoruz. PHP, HTML, ASP.NET gibi kodların her biri ayrı özellikler taşımaktadır.

Test Yayını Takip

Centos Bilişim’un müşteri web siteleri özel bir şekilde takip edilir ve gerekli destek sağlanır. Takip süresince Centos Bilişim’un hosting hizmeti verdiği müşteri web sitelerinin yedeklemesi alınır ve sitelerin kodları güncel tutulur.

İş Takibi

İnternet medya alanında sınırsız çözüm sunmayı amaçlayan Centos Bilişim çalışmalarında koşulsuz ve sonsuz müşteri memnuniyetini amaçlamıştır. Seçkin tasarımları ile özgün hizmet sağlamayı kendine hedef edinmiştir. Projenin müşteriye sunulması, müşterinin taleplerinin alınması, talebin uygulanması, projenin sunulması ve teslim aşamasından sonra Centos Bilişim’un; hatalara karşı sorumluluğu ve övündüğü “MEMNUNİYET ODAKLI HİZMET ANLAYIŞI” yıllar boyunca devam edecektir.