Web-Tasarım

Web Tasarım
Web Tasarım

Dünya gün geçtikçe küçülmekte ve gitgide globalleşme içerisindedir. Sizinde bu dünya pazarından pay alma sıranızın geldiğini düşünüyorsanız sizi önce bulunduğunuz şehre, daha sonra yaşadığınız ülkeye ve nihayet tüm dünyaya sunacak olan web sayfanız sizin beklentileriniz ve sizi teslim eden renk logo ve resimlerle hazırlama fırsatı veren Centos Bileşim ile ortak bir şekilde hazırlamaya ne dersiniz bizi aramanız yeterli.

Web tasarım hizmetimiz; müşterilerimizin ticari faaliyetlerini ve kurumsal kimliğini zenginleştirmeye yönelik dinamik, etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu ve teknoloji donanımlı çalışmalardan oluşur.

E-Ticaret

E-Ticaret hizmetimiz; müşterilerimizin hizmet veya ürün satış taleplerine özel profesyonel çözümler sunarak perakende(b2c) ve/veya toptan(b2b) satışa yönelik tasarım, yazılım ve danışmanlık hizmetini kapsamaktadır.

HTML5 sadeliği

yeniliğin parıltısı

Son yıllarda yapılan bir araştırmaya göre sitelerin yaklaşık %34’ünün HTML5’e dönüştürüldüğü kanıtlanmıştır. HTML5 etiketleri ile sayfa hiyerarşisini daha düzenli ve daha az kod kullanarak yazmamıza yardımcı oluyor. Bu sayede güncel tarayıcılarda stabil bir şekilde çalışmaktadır.

CSS3 kolaylığı

göz kamaştırıcı siteler

CSS3 sayesinde web uygulamalarınız ve siteleriniz daha çekici ve şık olabilecek. CSS3 ile websitelerinizin çözünürlüğünü otomatik olarak ayarlayabileceği Web 3.0 olarak adlandırılan duyarlı websiteleri tasarlamamız artık mümkün. Güncel tarayıcıların tümü web dünyasına CSS3’ün getirdiği yenilikleri desteklemektedir. Ayrıca web sitelerinin daha efektif çalışmalarını sağlar

Esneklik ve Uyum

esnek tasarım

Responsive web tasarımı tekniği ile mobil veya tablet uyumlu arayüzlere sahip web siteleri ile en iyi görüntü ve kullanici deneyimini sağlarken standart bir çözünürlüğe ihtiyaç duymadan internete erişimi olan tüm cihazlara kendini uyarlayarak kolay kullanım deneyimi sağlayabilirsiniz.

Web Tasarım ve Programlama

Müşterilerimizin istek ve hedeflerini iyi anlayıp, onları iş ortağı gören bir anlayış ile web ortamındaki ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerji ve birikimimizi web tasarım ve programlama için kullanıyoruz.

Kusursuz Uyumluluk (Responsive Tasarım)

Yaptığımız web siteleri tüm mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung v.b) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Sizler için Oluşturduğumuz Web sitesi Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında ekstra herhangi bir çalışma yapmadan üst sıralarda yer alacak şekilde kodlanarak optimize edilmektedir.

Bütünlük (Navigasyon,Animasyon,İçerik vb..)

Oluşturduğumuz web sitelerinin sizlerin kurumsal kimliğini potansiyel müşterilerinize en doğru şekilde yansıtması gerektiğine sahip bir anlayış ile site içi bütünlük ile markalaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Müşterinin ve sektörünün kapsamlı analizi;

Markanız için geliştireceğimiz Dijital Pazarlama stratejilerinde Hedef Kitlenizi ve hedef kitlenizin isteklerini en iyi şekilde belirlerleyerek Sektörel Rekabet Analizleri (SWOT vb…) yaparak en uygun çalışmayı sizlere sunuyoruz….

Stratejik planlama ve iş modeli oluşturma;

Sizin ve sizin sektörünüze dair yaptığımız kapsamlı analizler neticesinde stratejik planlamalar ve iş modellemeleri oluşturuyoruz.

Başarıya Odaklanılmış Takım çalışması;

Başarıya odaklı çalışma modellerimiz ile bir arkadaşımız sizin viral kampanyalarınızı en doğru şekilde oluşturmaya yardım ederken bir arkadaşımızda web sitenizin arama motorlarında nasıl daha popüler olacağını inceliyor olacaktır ki 7 kişiden oluşan kadromuza birde siz eklendiğinizde ortaya mükemmel bir çalışma çıkacaktır.

Kaçınılmaz Sonuçlar

Sizin için oluşturduğumuz çalışma planı sonucunda potansiyel müşterilerinize ulaşabiliyor ve onlara kurumsal kimliğinizi , ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en doğru şekilde iletebilirsiniz.

Periyodik Yedekleme ve Güncelleme

Sizler için ve sizlerinde yardımıyla sürekli olarak çalışarak oluşturduğumuz web sitelerinizi en güncel halleri ile belirli periyotlarla yedeklerini alıyor ve gerekli güncellemeleri yapıyoruz.